10.jpg

ВИРОБНИЦТВО

 
111.JPG

ГІДРОМАСАЖНІ ВАННИ

Гідромасажні ванни виготовляються з багатошарового армованого склопластику, який застосовується при будівництві катерів і басейнів. На активну поверхню нанесено спеціальне покриття - гелькоут, що оберігає ванну від шкідливих впливів. Таке покриття дозволяє виконати бочку для купання в широкій колірній гамі!

123_edited_edited.jpg

НАГРІВАННЯ

Для нагрівання води застосовуються безпечні печі на дровах потужністю 25-30 кВт, виготовлені з нержавіючої сталі. Живий вогонь і потріскують дрова створять неперевершену романтичну атмосферу.Різниця моделей полягає в розташуванні печі. Вони можуть бути як зовнішніми, так і інтегрованими в джакузі.

ПЕРЕВАГИ

Гідромасажна пластикова ванна має ще одну важливу перевагу перед традиційною дерев'яною бочкою. Оскільки ванна складається з одного цільного шматка склопластику, витік повністю виключена, на відміну від дерев'яної бочки для купання, яка вимагає спеціального догляду і з часом може розсохтися і протекти.
Для зовнішньої обробки джакузі в основному використовується дерево. Ми працюємо тільки з кращими матеріалами, у нас є різні варіанти дерев'яних панелей, в тому числі ялина, дуб, червоний кедр або термодревесина.

125_edited.jpg

СЕРТИФІКАЦІЯ

Вся продукція, а також матеріали, що застосовуються при виробництві, мають європейський сертифікат екологічної безпеки. Наша продукція має високі експлуатаційні якості і поставляється в Данію, Швецію, Норвегію та інші європейські країни.

112_edited_edited.jpg